نوشته‌شده توسط: امیر ف     تاریخ پست: ۱۸ آبان ۱۳۹۷     دسته‌بندی: مقالات     بازدید: 97
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , ,

پوش فیت سیستم لوله‌کشی فاضلاب ساختمانی است که هر یک از اتصالات و لوله ها در یک سو دارای سوکتی می باشد. که در آن یک حلقه‌ی آب‌بندی جای دارد و می‌توان انتهای بدون سوکت آن را به‌راحتی و با اندکی فشار به درون سوکت لوله و یا اتصال بعدی وارد نمود. با توجه به ماهیت وصل شدن قطعات به یک‌دیگر، این سیستم پوش فیت (Push Fit) نامیده شده است.

پوش فیت، سیستم جدید فاضلاب ساختمانی است که فاقد محدودیت‌های اجرایی و کاربردی سیستم‌های قبلی بوده و در عین حال دارای امتیازات جدیدی است که برای اولین بار یک شرکت انگلیسی موفق گردید چنین سیستمی را طراحی و تولید نماید.

سیستم پوش فیت را این روزها دست‌اندرکاران و خبرگان امور ساختمانی در سراسر کشور تأیید می‌کنند و در پروژه‌های ساختمانی به کار می‌برند. دلیل این مقبولیت و پذیرش عمومی ویژگی‌هایی است که این محصول (پوش فیت) را منحصر به فرد ساخته است.

ویژگیهای سیستم پوش فیت

 عمر مفید طولانی به دلیل مقاوم بودن لوله ، اتصالات و حلقه های آب بندی در برابر ضربه، تنش های مکانیکی و حرارتی و مواد شیمیایی

♦ سرعت و سهولت بسیار زیاد درامر نصب واجرا و در نتیجه صرفه جویی در وقت و هزینه های نگه داری و تعمیرات می شود .

♦ عدم تحمیل بارهای اضافی به ساختمان به دلیل کمی وزن و نبود نیاز به تقویت بخش های پذیرنده بار در ساختمان ، ایمنی در شرایط آتش سوزی به دلیل دارا بودن ویژگی Flame Rerardant منطبق با استاندارد DIN 4102-B1 

♦  عدم نیاز به چسب ، جوش دادن و نظائر آن و کاسته شدن از هزینه های اجرایی ♦ آب بندی پایدار و قابل اعتماد حتی در شرایط نشست ساختمان و لرزش های غیر مخرب به دلیل خصوصیات فیزیکی اجزای متشکله سیستم

♦ قابلیت انطباق و متصل نمودن اجزاء سیستم به لوله و اتصاات سایر سیستم های قدیمی اعم از پلیمری و آلیاژی

♦ امکان اجرای سریع و ساده سیستم و نت به صورت کامل و افزودن هرچه بیشتر به عمر مفید سیستم

♦ بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز جهان

♦ طراحی و ساخت ابزار و تجهیزات مناسب برای آسان و مطمئن نمودن فرایند نصب و اجرا

♦ افزون بر موارد فوق ، تنوع ابعادی از نظر قطر لوله و اتصالات (۴۰ تا ۱۶۰ میلی متری) زوایا (۱۵، ۳۰، ۴۵،۶۷و ۸۷ درجه) و طول لوله ها (۳۰۰ تا ۳۰۰۰ میلیمتر) و وجود یک یا دو سوکت در لوله ها در عمل ، امور مربوط به طراحی و همچنین اجرا را بسیار ساده و انعطاف پذیر می سازد.

انواع سیستم پوش فیت

سیستم پوش فیت پارس اتیلن کیش دارای دو مدل کلی ذیل میباشد:

  •     پوش فیت (معمولی) Pushfit
  •      پوش فیت بی صداTrue Silent Push Fit 

که هرکدام را جداگانه دارای مشخصات فنی و روش نصب منحصر بفردی میباشد که توضیحات آن را میتوانید با کلیک بر روی نام هرکدام مشاهده نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 16 =