نوشته‌شده توسط: امیر ف     تاریخ پست: ۰۳ اسفند ۱۳۹۷     دسته‌بندی: معرفی شرکت‌ها, مقالات     بازدید: 480
برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,

تاریخچه‌ای کوتاه در مورد گروه صنایع گیتی‌پسند، از زبان سایت شرکت:

چگونگی تشکیل شرکت:

بنیانگذاران بزرگترین بخش خصوصی کشور در صنعت تاسیسات ساختمانی، سنگ‌بنای آن را با راه‌اندازی مراکز تحقیقاتی پلیمر، مکانیک و برق و یکی دو واحد تولیدی، ۲۰ سال پیش و با همراهی و همت تعدادی از جوانان مستعد و کوشای اصفهانی گذاشتند. نیت قلبی و اندیشه راهبردی آنها، جلوگیری از خروج مواد خام نفتی از کشور، ایجاد اشتغال، تولید محصول ایرانی و برجسته کردن نام ایران در پهنه کره خاکی {به ویژه در آسیای مرکزی و حوزه خلیج فارس} بود.

استراتژی و راهبرد گیتی‌پسند اینگونه تعیین شد تا با بهره‌ مندی از دانش روز دنیا و شناخت پتانسیل‌های داخلی اعم از مواد معدنی، سرمایه گذاری در صنایع پلیمری و نیروی انسانی کارآمد، انواع محصول در صنایع تاسیسات ساختمانی ، تاسیسات برودتی و حرارتی و شیمیایی و پلیمری تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه شود به امید آنکه حداکثر ارزش‌افزوده را برای ایرانیان به ارمغان آورد.

حاصل مطالعات، آزمایشات و تولیدات مجموعه و همچنین سرمایه گذاری در صنایع پلیمری در این سال ها، ایجاد و آغاز به کار سی و هشت واحد تولیدی در صنایع واسطه‌ای و پایین‌دستی، از جمله تاسیسات ساختمانی و تاسیسات برودتی و حرارتی  با توجیه فنی و اقتصادی مناسب و راه‌اندازی و تجهیز هفت مرکز تحقیقاتی دیگر شامل انرژی، متالوژی، ساختمان، شیمی، مکانیک، معدن و کشاورزی می‌باشد.

نتیجه بررسی‌های مراکز تحقیقاتی و فعالیت کارخانجات، تولید و عرضه بیش از بیست نوع محصول با برترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به بازار است، محصولاتی که گواهینامه‌ها و استانداردهای ملی و بین‌المللی لازم را دریافت کرده و این فرصت را برای گیتی پسند فراهم آورده اند تا با محصولات مشابه در بازارهای داخلی و خارجی رقابت کند.

گیتی‌پسند سال‌ها قبل با سرمایه گذاری در صنایع پلیمری و تولید لوله و اتصالات تک لایه آذین لوله و پنج‌لایه نیوپایپ، و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی اعم از چیلر، مینی چیلر، پکیج، رادیاتور و .. در بازار تاسیسات ساختمانی و تاسیسات برودتی و حرارتی کشور پای گذاشت. حضوری که همواره نقش موثری در تغییر و اصلاح مدل‌های اجرایی در این صنعت داشته است.

گسترش شرکت:

کمی بعد از آذین‌لوله و نیوپایپ، دیگر برندهای این گروه صنعتی متولد شدند و هرکدام مجموعه ای از محصولات پایه و کاربردی را به بازار مصرف ایرانیان عرضه داشتند. کیمیاجاوید ، سپهرفوم ، FLXT ، نیوفلکس ، SGP ، RSN ، دیناپلیمر ، و نیووارم سایر برندهای تجاری گیتی پسند هستند که محصولات آن‌ها در صنایع نفت و پتروشیمی، پلیمر، ساختمان، خودرو و… شناخته شده است و به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در خانه و زندگی اغلب مردم ایران حضور دارند یا اینکه ماده اولیه تولید محصولات بسیاری از واحدهای تولیدی در کشور شده اند.

خانواده بزرگ گیتی پسند با پافشاری بر نیت قلبی موسسان کارآفرین این مجموعه و تثبیت آن اندیشه راهبردی، هم‌اکنون به یکی از نمادهای اقتصاد مولد و  مطرح در صنعت تاسیسات ساختمانی و تاسیسات برودتی و حرارتی با تکیه بر نیروی پرتوان و خوش فکر ایرانی مبدل شده و قراراست با فراگیر شدن نام و محصولات گیتی پسند در سراسر ایران و جهان، آن نگرش، به شکل مناسب و موثری گسترش پیدا کند.

رشد و توسعه فردی و گروهی مستمر بالغ بر سه هزار نفر نیروی انسانی، ارتقای دائمی سطح کمی و کیفی دستگاه ها و تجهیزات فنی در واحدهای تولیدی گروه، استفاده مداوم از دانش روز دنیا و در نهایت کسب رضایتمندی حداکثری گروه مشتریان محصولات این گروه صنعتی، چهار اصل توسعه پایدار گیتی پسند می‌باشند، اصولی که برپایه رعایت اخلاق حرفه ای در این مجموعه پایه‌گذاری شده و همواره در حال اجراست.

دو مورد از محصولات شاخص شرکت:

  1. لوله و اتصالات سرد و گرم آذین
  2. لوله و اتصالات پنج‌لایه‌ی نیو پایپ

منبع: سایت شرکت صنایع گیتی پسند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 2 =