اطلاعیه‌ی مهم – گروه صنایع گیتی‌پستند

اطلعیه: تغییرات قیمت و تغییر نوع فروش اطلاعیه در مورد فروش محصولات آذین گروه صنایع گیتی‌پسند   سلام؛ امروز شرکت صنایع گیتی پسند، اطلاعیه‌ای به … “اطلاعیه‌ی مهم – گروه صنایع گیتی‌پستند”

مشخصات لوله‌های فویل‌دار آذین

مشخصات لوله‌های آذین: راهنمای انتخاب لوله‌های آذین (سرد و گرم):   کد سایز متراژ در بسته ۱۰۱۰۸ ۲۰mm ۱۲۰ ۱۰۱۱۰ ۲۵mm ۱۰۰ ۱۰۱۱۲ ۳۲mm ۶۰ … “مشخصات لوله‌های فویل‌دار آذین”

مشخصات لوله‌های آذین

مشخصات لوله‌های آذین: راهنمای انتخاب لوله‌های آذین (سرد و گرم):   کد سایز متراژ در بسته ۱۰۰۰۸ ۲۰mm ۱۴۰ ۱۰۰۱۰ ۲۵mm ۱۰۰ ۱۰۰۱۲ ۳۲mm ۸۰ … “مشخصات لوله‌های آذین”

اسپرینکلر چیست؟

اسپرینکلر چیست؟ اسپرینکلر آتش (انگلیسی: Fire sprinkler) جزیی از سامانه پاششی اطفاء حریق است و زمانی که اثری از آتش‌سوزی را تشخیص دهد، مانند وقتی … “اسپرینکلر چیست؟”

مانیسمان چیست؟

مانیسمان چیست؟ در این پست قصد داریم اندکی در مورد لوله‌های مانیسمان بنویسیم. پس با ما همراه باشید. لوله های مانیسمان که با نام های … “مانیسمان چیست؟”

گالوانیزه چیست؟

مفهوم گالوانیزه چیست؟ شاید به دنبال یافتن پاسخی برای این سوال باشید که «ماهیت و مفهوم گالوانیزه» چیست؟ در این پست قصد داریم اندکی در … “گالوانیزه چیست؟”

پوش فیت چیست؟

پوش فیت سیستم لوله‌کشی فاضلاب ساختمانی است که هر یک از اتصالات و لوله ها در یک سو دارای سوکتی می باشد. که در آن یک حلقه‌ی آب‌بندی … “پوش فیت چیست؟”